Oferta - Haft komputerowy

Haft komputerowy

Zaprojektujemy dla Ciebie logo albo napis. Masz już projekt logotypu? Więc nasz ekspert będzie musiał najpierw przerobić w taki sposób żeby nasza maszyna haftująca mogła poprawnie go przeczytać i zacząć z nim pracować.

Jeśli po jakimś czasie będziesz chciał oznakować więcej odzieży to projekt haftu będzie na Ciebie czekał gotowy do wyszywania kolejnych projektów podnoszących prestiż twojej firmy w oczach klientów.

Dzięki japońskiej technice jesteśmy w stanie nanieść twoje logo na niemal każdą odzież, nie ważne czy to polówki, koszulki, koszule, bluzy, polary, kurtki, softshelle, zimowe kurtki, spodnie czy fartuchy. Oczywiście na odzieży się nie kończy bo Twoje firmowe logo możesz chcieć również nanieść na tekstylne akcesoria do codziennego użytku, tutaj mamy na myśli czapki zimowe, czapki z daszkiem, szaliki polarowe lub dzianinowe, kominy, chusty, ręczniki, torby, plecaki a nawet nerki czy inne saszetki.

Oferujemy haft bezpośredni na danym elemencie garderoby albo przygotowanie naszywki lub emblematu.

Do haftu możemy użyć specjalistycznych nici np. metalicznych jeśli projekt tego wymaga i dzięki temu nanoszony obraz dostanie dodatkowych walorów estetycznych.

Możemy wykonać również haft 3D który może uatrakcyjnić haft płaski, najczęściej się stosuje go w przypadku napisów lub małej części rysunku.

Teraz możesz więcej, ponieważ oferujemy duże hafty, maksymalne pole haftu to 500 x 450 mm. W przypadku naszywek dzięki temu możemy więcej w krótszym czasie. (po więcej szczegółów skontaktuj się z nami)

Haft jest znany w naszej kulturze od zawsze, kiedyś ręcznie nanoszony na szaty królewskie, a już od roku 1828 powstaje maszynowy haft. Nieustannie rozwijająca się technika, połączyła haft maszynowy z komputerem i powstał haft komputerowy który jest niesamowicie precyzyjny i wykonanie haftu wymaga mniej czasu, dzięki temu że jedna głowica haftująca posiada kilka igieł dzięki czemu nie trzeba nawlekać co jakiś czas innego koloru nici w trakcie haftowania danego wzoru.

Maszyna haftująca którą wykorzystujemy do pracy, jest to hafciarka przemysłowa stworzona przez japońską firmę HappyJapan.

HappyJapan istnieje na rynku od 1923 roku produkując właśnie maszyny przemysłowe. Jej wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości maszyn daje pewność wysokiej jakości produktu końcowego.

Haft komputerowy to niesamowicie wytrzymała i ciesząca oko metoda nanoszenia projektów graficznych na odzież, która jest najbardziej pożądana przez firmy. Oferujemy różne metody wykorzystania tej sztuki jaką jest właśnie haft. Można użyć jako haft bezpośredni na tkaniny które właśnie chcemy oznaczyć, a także w formie małych elementów do przytwierdzenia do przedmiotu, takich jak naszywka lub emblemat. Znakowanie po przez haft ubrań dla pracowników lub produktów firmowych, podnosi prestiż danej firmy.