Nasz Cennik

Cennik haftu komputerowego

Jak wyceniamy usługę haftu komputerowego?

Jest to skomplikowany proces na który składa się kilka elementów i będzie on różny w zależności od wielkości logo, poziomu skomplikowania projektu, ilości ściegów oraz jaki nakład tekstyliów ma być oznakowany, ale zacznijmy od początku.

Każde logo jest inne więc podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie.
Po tym jak zleceniodawca prześlę nam grafikę (najlepiej w formatach: cdr, eps, ai ale również pdf, png, jpeg), pierwsze co tworzymy jest to program hafciarski. Jest on nam niezbędny gdyż maszyna dzięki niemu wie jak ma haftować, a nam pozwoli na obliczenie ile dany haft będzie miał ściegów (od ilości ściegów będzie zależała cena pojedynczego haftu).
Cena wykonania samego programu hafciarskiego to koszt od 20 do 120 PLN.
Program piszemy tylko przy pierwszym zamówieniu, jeśli zlecisz nam kolejne odhafty tego samego projektu płacisz tylko za ilość zamówionych sztuk.

Po tym etapie dobieramy kolor nici, wybieramy gdzie ma zostać umiejscowiony projekt i wykonujemy wizualizację dla klienta.
Oprócz normalnych nici możemy użyć nici metalicznych albo fluorescencyjnych, za wybranie takich nici doliczamy do ceny 30%.
Jeśli klient jest zadowolony z przedstawionych wizualizacji przechodzimy do realizacji!

Teraz bierzemy produkty do oznakowania oraz tamborki zapinamy na hafciarkę. Czekamy tyle ile trzeba, zdejmujemy i składamy. Jeśli mają być spakowane w woreczki to jest dodatkowo płatne 0,70 PLN za sztukę.

Poniżej jest tabelka która pokazuje ceny regularnego haftu wielokolorowego na gotowej odzieży, cena jest podana za 1000 ściegów, no i wiadomo im więcej sztuk nam zlecisz do wykonania tym mniejsza będzie cena.

Ilość sztuk

Haft klasyczny za 1000 ściegów

1 – 11

1,99

12 – 59

1,69

60 – 119

1,49

120 – 359

1,09

360+

0,79

Możemy wykonać również bardziej skomplikowane i złożone projekty, skontaktuj się z nami żeby ustalić wszystkie szczegóły!

Pamiętaj, że każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie! Cennik ma charakter orientacyjny. Ceny podane w netto.